--== Stránka v príprave ==--

KLING Slovensko s.r.o.

Hľadáme spoľahlivé, zodpovedné, technicky zdatné firmy a živnostníkov na obchodnú spoluprácu. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať:

Tel: +421 (0)948 296 222
E-mail: klingslovakia@gmail.com

 

Nakladacie mostíky bez pružného vyváženia: Typ AWB, Typ AOS-F, Typ HFB, Typ HF, Typ MC, Typ MBD, Typ SB a SBK, Typ BB, Typ KBS

Typ AWB
Najjednoduchšie a najrýchlejšie riešenie na vyrovnávanie úrovne mostíka.
Mobilná nakladacia rampa, je vyrobená z hliníka, preto je ľahká ale napriek tomu robustná.
Ľahko sa drží a je ľahko prenosný, je možné objednať s transportným vozíkom. Disponuje s protišmykovým povrchom.

Typ AOS-F
Najjednoduchšie a najrýchlejšie riešenie pre nakladanie a vykladanie nákladiakov.
Mobilná nakladacia rampa, je vyrobená z hliníka, preto je ľahká ale napriek tomu robustná. Ľahko sa drží a je ľahko prenosný, disponuje s protišmykovým povrchom.

Typ HFB
Jednoduché riešenie na vyrovnanie úrovne mostíka. Mobilná nakladacia rampa, je vyrobená z hliníka, preto je ľahká ale napriek tomu robustná.
Ľahko sa drží a je ľahko prenosný. Niektoré typy je možné objednať s transportnými kolesami. Maximálne zaťaženie v závislosti od rozmerov je 1200-4000kp. Disponuje s protišmykovým povrchom.

Typ HF
Jednoduché riešenie na vyrovnanie úrovne mostíka s bočným vystužením. Mobilná nakladacia rampa, je vyrobená z hliníka, preto je ľahká ale napriek tomu robustná.
Könnyen megfogható és szállítható, szállítókocsival is rendelhető. Terhelhetősége mérettől függően 1600-4000kp. Csúszásgátló felülettel rendelkezik.

Typ MC
Mobilný nakladací mostík pre nakladanie kontajnerov.
Je vyrobený z hliníka, preto je ľahký ale napriek tomu robustný. Skladá sa z dvoch častí, disponuje s rozdelenými chlopňami, ktoré je možné zvlášť ovládať. Prenos je možný s vysokozdvižným vozíkom. Maximálne zaťaženie je 6000kp. Disponuje s protišmykovým povrchom.

Typ MBD
Mobilný nakladací mostík z troch častí, k nakladaniu nákladiakov s veľkými rozmermi.
Je vyrobený z hliníka, preto je ľahký ale napriek tomu robustný. Disponuje s rozdelenými chlopňami, ktoré je možné zvlášť ovládať. Prenos je možný s paletovým alebo s vysokozdvižným vozíkom. Maximálne zaťaženie je 4000kp. Disponuje s protišmykovým povrchom.

Typ SB a SBK
Jednoduchý vyrovnávač úrovne mostíka, odporúčané k prahom.
Je vyrobený z hliníka, preto je ľahký ale napriek tomu robustný. Ľahko sa drží a je ľahko prenosný.
Disponuje s protišmykovým povrchom.

Typ BB
Jednoduchý nakladací mostík odporúčaný na nakladanie železničných vagónov.
Je vyrobený z hliníka, preto je ľahký ale napriek tomu robustný. Maximálne zaťaženie 4000 kp. V závislosti od rozmerov disponuje s jednou alebo dvoma rukoväťami. Ľahko sa drží a jednoducho sa upevňuje. K upevňovaniu je potrebné namontovať špeciálnu koľajnicu. Disponuje s protišmykovým povrchom.

Typ KBS
Nakladací mostík bez pružného vyváženia a s fixnou inštaláciou. K používaniu je potrebné namontovať bočnú koľajnicu.
Je vyrobený z hliníka, preto je ľahký ale napriek tomu robustný. Ľahko sa používa. Maximálne zaťaženie je 4000 kp. Disponuje s protišmykovým povrchom.

 

Created by Echo WebDesign