--== Stránka v príprave ==--

KLING Slovensko s.r.o.

Hľadáme spoľahlivé, zodpovedné, technicky zdatné firmy a živnostníkov na obchodnú spoluprácu. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať:

Tel: +421 (0)948 296 222
E-mail: klingslovakia@gmail.com

 

THERMOLINE T200 naše priemyselné sekčné brány odporúčame na priemyselné a hromadné použitie. Zodpovedajú všetkým požiadavkám, vyrábame v krátkej lehote.

T200 priemyselná sekčná brána je dobrá voľba pre každého, kto potrebuje výnimočne bezpečnú a spoľahlivú bránu. Brány zo série T200 sa zodpovedajú norme EN 13241-1 a brány sú certifikovane podľa ÉMI a TÜV. Základná cena obsahuje protipádový systém a systém proti lámaniu pružiny. Vyrábame s krátkou dodacou lehotou.

Voliteľné prehľady

Štvorcový prehľad typu E s dvojvrstvovou akrilovou vložkou v bielej, alebo v čiernej farbe. Oválny prehľad typu AA s dvojvrstvovou akrilovou vložkou, v bielej, alebo v čiernej farbe. Okrúhly prehľad typu O s dvojvrstvovou akrilovou vložkou v bielej, alebo v čiernej farbe. Štvoruholníkový dvojvrstvový prehľad typu D s akrilovou vložkou v bielej, alebo v čiernej farbe (veľký rozmer). LUMINA hliníková brána so sekciami (viď LUMINA sekčné brány).

Iné zložky a doplnky:

Vetracia mriežka s hliníkovým rámom, fixný z vnútra i z vonka alebo fixný z vonka a môžeme zatvárať zvnútra. Integrované dvere (T200 brány s integrovanými dverami).

Prevádzka sekčných brán:

 • Ručné ovládanie, v základnej cene s lanom.
 • S reťazovým zdvihákom.
 • S priamym hriadeľovým pohonom v prevádzkovom režime „automatický" alebo „prítomnosť užívateľa".
 • Niektoré typy s ťažným pohonom.

Typy kovania

 • S normálnym kovaním SL, torzná pružina je umiestnená nad otvorom brány.
 • HL so zdvihnutým kovaním, torzná pružina je umiestnená nad otvorom, na vrchu zvislého kovania. (Odporúčame pre logistické centrá, kde brány používajú spoločne s nakladacími rampami; pre mechanické dielne, kde zdvíhajú auto so zdvihákom poza brány; a pre také miestnosti, kde to výška priestoru vyžaduje).
 • So zvýšeným-konzolovým kovaním HL+K, torzná pružina je umiestnená nad otvorom brány, na preklade.
 • S nízkym kovaním LHR, torzná pružina je umiestnená na konci vodorovného kovania, (pre priestory s nízkou vnútornou výškou) .
 • S kovaním T, prispôsobené k plochy strechu. Tieto kovania si môžete objednať prispôsobené k plochy strechu, ktoré môžete kombinovať aj s konzolovými kovaniami. (Odporúčame tam, kde miestne okolnosti to vyžadujú).
 • S vertikálnym kovaním VL, torzná pružina je umiestnená na vrchu vertikálneho kovania (odporúčame pre priemyselné priestory s vysokou vnútornou výškou).
 • S vertikálnym-konzolovým kovaním VL+K , torzná pružina je umiestnená nad otvorom brány, na preklade (odporúčame pre priemyselné priestory s vysokou vnútornou výškou).

594669 0 594669 1 594669 2

Created by Echo WebDesign