--== Stránka v príprave ==--

KLING Slovensko s.r.o.

Hľadáme spoľahlivé, zodpovedné, technicky zdatné firmy a živnostníkov na obchodnú spoluprácu. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať:

Tel: +421 (0)948 296 222
E-mail: klingslovakia@gmail.com

 

Sekcionálna garážová brána OPTIMA je vyrobená z oceľového plechu (zvonka-zvnútra) vyplneného tvrdenou polyuretánovou penou 40mm.

 

rozmery: max. šírka 5400 mm; max. výška 2480 mm

dizajn brány: stredový prelis

izolácia: polyuretán, bez tepelného mostu

farby: C21 lámano biela (podobná ako farba RAL9002); antracit RAL7016

Sekcionálne garážové brány sa skladajú z niekoľkých panelov (sekcií), ktoré sa pomocou pružín pohybujú vodiacimi koľajnicami až pod strop.Brána je dimenzovaná na 15.000 otváraní, na dolnej, hornej a na bočnej strane s gumovým tesnením EPDM. Brány disponujú CE označením, základná cena zahrňa ochranu proti lámaniu pružiny, ochranu proti pricviknutiu prstov a proti bočnému pricviknutiu. Panely si môžete objednať v 13 štandardných šírkach a v 5 štandardných výškach. Garážové sekcionálne brány OPTIMA vyrobíme aj podľa Vášho stavebného otvoru na mieru.  

Typy kovania:

  • QF260 kovanie s jednoduchou koľajnicou, s prednou (umiestnené nad otvorom) torznou pružinou, v prípade ručnej prevádzky je potreba miesta 260 mm, v prípade pohonnej alebo zámkovej prevádzky je potreba miesta 310 mm.
  • QF180 kovanie s dvojitou koľajnicou, s prednou (umiestnené nad otvorom) torznou pružinou, v prípade ručnej, pohonnej alebo zámkovej prevádzky je potreba miesta 180 mm.
  • QF110 kovanie s dvojitou koľajnicou, so zadnou torznou pružinou (je umiestnené na konci horizontálneho kovania), v prípade ručnej prevádzky je potreba miesta 80 mm, pri pohonnej alebo zámkovej prevádzky je potreba miesta 115 mm.

 

Vyžiadajte si cenovú ponuku prostredníctvom e-mailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

optima garazskapu 1

Created by Echo WebDesign