--== Stránka v príprave ==--

KLING Slovensko s.r.o.

Hľadáme spoľahlivé, zodpovedné, technicky zdatné firmy a živnostníkov na obchodnú spoluprácu. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať:

Tel: +421 (0)948 296 222
E-mail: klingslovakia@gmail.com

 

Dvere sú zabudované do brány. Kvôli bezpečnostných dôvodov sa otvára len do vonkajšieho smeru.

Otváranie môže byť pravá i ľavá. V základnej cene je farba brány C21 lámano biela (podobne ako farba RAL9002). Za príplatok si môžete objednať v 190 druhov farbe RAL a vo farbách svetlého, tmavého a zlatého duba alebo mahagónu. Umiestnenie je možné zmeniť podľa rozmerov šírky brány.

Vyrába sa s komorovým hliníkovým rámom s práškovým posypom v lámano bielej farbe, s čiernou EPDM tesniacou gumou, v základnej cene na vonkajšej strane s plochým madlom, s DIN cylindrickým zámkom, s troma kľúčmi a so zatváračom dverí s posuvným ramenom. Brány s personálnymi dverami obsahujú výstužné OMEGA rebrá na dolnom a na 4. panelom vnútornej strany brány. Prechodná šírka je 800 mm, prechodná výška závisí od výšky brány, výška prahu je 180 mm. V prípade objednávky s pohonovou prevádzkou obsahuje aj otvárací senzor, ktorý zablokuje prevádzku pohonu, keď sú personálne dvere otvorené.

454535 0 454535 1 454535 2

 

 

 

 

 

Created by Echo WebDesign